Imprezy integracyjne Actigra
  • Actigra Activities
  • Actigra Activities
  • Actigra Activities
  • Actigra Activities
  • Actigra Activities
  • Actigra Activities
  • Actigra Events
  • Actigra Events
  • Actigra Events
  • Actigra Events
  • Actigra Events
  • Actigra Events
activitiesACTIGRA integracjaACTIGRA event marketingevents
Strona główna / wydarzenia / Wydarzenia events / II edycja turnieju GEMINI Cup 2010 w plażowej piłce siatkowej...
niedziela, 18 lipca 2010 00:00

II edycja turnieju GEMINI Cup 2010 w plażowej piłce siatkowej...

PDF Drukuj Email

W dniach 17 i 18 lipca odbyły się drugie z cyklu weekendowych turniejów GEMINI Cup. Zawody rozgrywane w kolejnej edycji Turnieju miały coraz wyższy poziom sportowy. Wystartowało 100 zawodniczek i zawodników w 22 drużynach męskich, 12 kobiecych i 16 mikstach. Kolejne rozgrywki w cyklu GEMINI Cup odbędą się następne weekendy. Harmonogram i regulamin zawodów dostępny jest na stronie www.actigra.pl i www.geminipark.pl

plakat DSC_4244---Kopia DSC_4285---Kopia DSC_4369---Kopia DSC_4468---Kopia DSC_4427---Kopia DSC_4501---Kopia

Pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii i w każdej edycji turnieju premiowane są nagrodami pieniężnymi.

DSC_4503

DSC_4532---Kopia DSC_4556---Kopia DSC_4650---Kopia DSCN3271 DSCN3280 DSCN3282

 

 

Wyniki II runda GEMINI CUP















MĘŻCZYŹNI






Miejsce Nazwa drużyny Imię i nazwisko Imię i nazwisko I Runda Zmiany Imię i Nazwisko/Nazwa Drużyny II Runda Suma punktów:
1 Gemini Park Team Mateusz Szewczyk Marcin Wyspiański 90 50 140
2 Gold Volley Sebastian Marczyński Mariusz Jajus 80 60 140
3 Glany Artur Baca Kamil Kwasowski 100 -50 Michał Matyja 80 130
4 Bartki Bartek Broński Bartek Bratek 60 -30 Przemek Ungeheuer/Beach Boys 70 100
5 UKS Kazimierz Płomień Marcin Kantor Artur Bagiński 0 100 100
6 Bez Nazwy Adrian Sdebel Dariusz Tkaczuk 0 90 90
7 Plażowicze Wojciech Gąsiorek Tomasz Kubica 60 20 80
8 W&W Tychy Adam Potempa Rafał Borkowski 70 0 70
9 Stelle Paweł Cul Kamil Dygoń 50 20 70
10 Galacticos Team Jacek Drewaniak Mariusz Górski 30 40 70
11 Golden Two Marcin Nikiel Kamil Trzopek 30 40 70
12 Gwiazdy Sławomir Broncel Wojciech Siek 40

20 60
13 Lapsy Paweł Kraut Michał Rączka 40

20 60
14 Udżadżińscy Jakub Nowosielski Wiktor Macek 0

60 60
15 TRAMP TEAM Paweł Cieślar Piotr Gabzdyl 50

0 50
16 Brzeszcze Miłosz Gąsiorek Marek Drobisz 0

50 50
17 Lewi Chłopcy Bartosz Bućko Marcin Suchecki 40

0 40
18 Olo i Tokar Aleksander Zając Rafał Tokarczyk 40

0 40
19 Best Brothers Amadeusz Maciocha Bogusław Maciocha 20

20 40
20 PSKS Kajetan Borecki Mateusz Kwaśny 0

40 40
21 Team 1 i 2 Mariusz Roch Michał Kocyłowski 0

40 40
22 Drink Team Paweł Borkowski Jan Włodarczyk 30

0 30
23 AZS Sebastian Wojtyłko Krzysztof Kapa 30

0 30
24 Playboye Tomasz Mierzeński Michał Kwaśny 20

0 20
25 Elmark Marek Grabski Kamil Różanki 20

0 20
26 Wieś Team Szymon Gołąb Dawid Uciński 20

0 20
27 City Sqad Artur Costazza Damian Sawicki 20

0 20
28 WOLF-GANG Mateusz Smolec Marcin Brzózka 20

0 20
29 Rafał i Mario Rafał Tokarski Mariusz Gąsiorek 20

0 20
30 Zakład Rudego Człeka Marcin Czarnecki Patryk Dudzik 20

0 20
31 Czech Team Adrian Wiewióra Krzysztof Błachut 0

20 20
32 Damy Rade Janusz Prus Szymon Zalewski 0

20 20
33 AZS Balsam Jarosław Wołczyk Szymon Waćko 0

20 20
34 MIŚ Piotr Płuciennik Bartłomiej Płuciennik 0

20 20
35 P&B Paweł Lenda Bartłomiej Zgudziak 0

20 20
KOBIETY






Miejsce Nazwa drużyny Imię i nazwisko Imię i nazwisko I Runda Zmiany Imię i nazwisko/Nazwa drużyny II Runda Suma punktów:
1 AWF Kraków Iwona Urbańczyk Monika Norys 100 80 180
2 Łaziska Dominika Rubin KarolinaUściłowicz 90 60 150
3 Dzikie Węże Anna Paździorek Sabina Żmija 60 60 120
4 Przecinaki Sandra Szczygioł Angelika Mojżyszek 70 40 110
5 Warning Daria Pala Magdalena Jabłońska 80 20 100
6 UKS Krzanowice Karolina Daniszewska Aleksandra Baron 0 100 100
7 MUKS Będzin Dominika Bołdys Joanna Grymoz 0

90 90
8 Lady Gagi Angelika Strządała Michalina Kwasowska 60

20 80
9 Bez różnicy Paulina Pysznik Izabela Chudzik 0

70 70
10 DiDżej Team / azs Justyna Caputa Dominika Czauderna 40

20 60
11 UJ Agnieszka Radkowiak Barbara Koźbiał 50

0 50
12 Dwie dychy w plecy Sandra Ciszczoń Marta Ciszczoń 50

0 50
13 Wild Girl Natalia Byrdy Paulina Stec 40

0 40
14 Namówiłaś mnie :) Monika Materska Katarzyna Durbas 40

0 40
15 Szogunki Lucyna Fedyczkowska Monika Kelner 0

40 40
16 Sand Girls Kinga Szlagor Anna Szlagor 0

20 20
MIXT







Miejsce Nazwa drużyny Imię i nazwisko Imię i nazwisko
Zmiany Imię i nazwisko/Nazwa drużyny II Runda Suma punktów:
1 Tibia Fan Michalina Kwasowska Kamil Kwasowski 100 80 180
2 Łaziska Dominika Rubin Rafał Borkowski 90 60 150
3 Stelle Paulina Stojek Paweł Cul 80 70 150
4 Czarnulki Angelika Strządała Mateusz Czarny 40 90 130
5 Smerfy Monika Norys Michał Matyja 0 100 100
6 Wojus Justyna Caputa Wojciech Dziendziel 60

20 80
7 Dajcie nam wygrac Lucyna Fedyczkowska Ryszard Jąkalski 40

40 80
8 UJ Agnieszka Radkowiak Zenon Matras 70

0 70
9 Sebulki Dominika Czauderna Sebastian Wojtyłko 50

20 70
10 Magic Team Sandra Ciszczoń Paweł Borkowski 60

0 60
11 Wymiatacze Magdalena Jabłońska Rafał Tokarczyk 40

20 60
12 Wyczesane przecinaki Sandra Szczygioł Olek Zając 40

20 60
13 Żwirek i Muchomorek Aleksandra Przepiórka Konrad Małek 0

60 60
14 ibk.pl Katarzyna Durbas Piotr Wilk 50

0 50
15 AWF Kraków Iwona Urbańczyk Daniel Pochopień 0

40 40
16 Bez Szału Sylwia Pasternak Marek Zuziak 0

20 20
17 Łaziska Górne II Anna Paździorek Marcin Lewandowski 0

20 20
18 Jastrzębie I Izabela Chudzik Sebastian Marczyński 0

20 20
19 Wyspiarze Paulina Pysznik Adrian Sdebel 0

20 20
Turniej organizuje ACTIGRA Event (ACTIGRA Group)
Zdjęcia: ACTIGRA Photo

 

 
Pracujemy dla:
ACTIGRA Group: ul. Królewska 1/9, 30-045 Kraków  |  tel.: +48 12 626 19 35/36  |  fax.: +48 12 626 19 35  |  email: biuro@actigra.pl |

ACTIGRA Group © 2013
Realizacja: Brand New

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej o plikach cookies znajdziesz na stronie wszystkoociasteczkach.pl.