Indoor - w obiektach

Drukuj

Szczególnym elementem zajęć integracyjno-szkoleniowych są warsztaty i szkolenia kreatywne typu indoor.

Jest to zestaw kreatywnych gier i ćwiczeń edukacyjnych o różnym celu - szkoleniowym, typu team building, integracyjnym czy rekreacyjnym. Spełniają one większość celów założonych programowo, a jedynym ograniczeniem jest zamknięta przestrzeń budynków, sal konferencyjnych czy obiektów szkoleniowych.

DSC_0541

Zestaw zadań i ćwiczeń jest tak dostosowany do założonego celu, aby w tych, ograniczonych przestrzennie warunkach zrealizować założony cel edukacyjny lub integracyjny.

Zajęcia typu indoor mogą być także elementem relaksującym w systemie szkoleniowo-konferencyjnym, którego założenia wymagają uczestnictwa w „sztywnych" formach - wykładach, prelekcjach, zajęciach seminaryjnych.

AAA_4432 AAA_4453 AAA_4460 DSC_0429

Następować może tutaj niejako inwersja kolejności cyklu edukacyjnego opisywanego w dziale Outdoor - rozpoczynamy od części wykładowo - szkoleniowej, której dopełnieniem jest luźniejsza forma zajęć na sali konferencyjnej czy szkoleniowej.

Zajęcia Indoor ze względu na swój charakter są także popularną formą planu awaryjnego na wypadek załamania pogody, które rujnuje zaplanowane wcześniej zajęcia w terenie.

DSC_0431 DSC_0474 DSC_0524 DSC_0540

Proponujemy warsztaty kreatywne w blokach kilkugodzinnych, które eksponują twórcze emocje uczestników, wzmacniane w obszarach konstrukcyjnych, filmowych, artystycznych czy kulinarnych:

  • Construction Day
  • Warsztaty Filmowe
  • Art Attack
  • Live Cooking