Wynajem urządzeń do imprez integracyjnych

Drukuj
Jesteśmy agencją o dużej własnej bazie sprzętowej, poszerzonej o własną flotę transportową. Przy organizacji spotkań firmowych ma to niebagatelne znaczenie ze względu na ich budżet - nie jesteśmy zmuszeni do wynajmowania podstawowych urządzeń od pośredników, stąd nasze ceny są atrakcyjne.

Możemy także, oprócz kompleksowej organizacji programu spotkania firmowego zaoferować tym z Państwa, którzy samodzielnie przygotowują programy spotkań firmowych poszczególne z naszych atrakcji i urządzeń.

Wiele urządzeń, które posiadamy to jedyne takie atrakcje w Polsce - cechują się oryginalnością oraz funkcjonalnością, wiele z nich wykonanych jest wg autorskich pomysłów.

Z tego powodu w niniejszej ofercie przedstawiamy publicznie tylko te, których opis i dokumentacja fotograficzna nie ujawnia naszych własnych, oryginalnych pomysłów.

Wszystkie urządzenia wynajmujemy tylko z obsługą instruktorów przeszkolonych do pracy na danym stanowisku.

DSC_0529

Bezpieczeństwo i atrakcyjność zajęć zapewniają stosowne certyfikaty sprzętu i instrukcje ich użytkowania, zawarte w regulaminach poszczególnych atrakcji oraz obsługa Instruktorów Rekreacji Ruchowej.

Z ofertą naszych urządzeń możecie Państwo zapoznać się szczegółowo w Katalogu.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wynajęciem naszych urządzeń proszę klinąć na poniższy link i wypełnić formularz kontaktowy.

Formularz zapytania - wynajem urządzeń