Firmowe imprezy aktywne - imprezy integracyjne - Szkolenia

Drukuj

Organizacja wydarzeń - szkoleń integracyjnych, konferencji i imprez firmowych to obok aktywnego Event Marketingu podstawowa już od kilkunastu lat forma działalności ACTIGRA Integracja.

Zajmujemy się kompleksową organizacją różnorodnych wydarzeń i wyjazdów firmowych, szkoleń, warsztatów kreatywnych, wyjazdów motywacyjnych oraz imprez integracyjnych.

Profil firmy pozwala na pełną organizację szerokiej gamy szkoleń Team Building, szkoleń tematycznych i przedmiotowych, pikników pracowniczych, szkoleń survival itp. Zapewniamy atrakcyjny i niecodzienny program outdoor i indoor.

Szkolenia i Team Building

AAA_2087

Team Building:

Budowanie zespołu - narzędzie do stymulacji i motywacji, szereg aspektów związanych ze współpracą w zespole (role zespołowe, synergia). Realizujemy kompleksowe szkolenia z zakresu Budowania Zespołu, Komunikacji w Zespole, Roli Liderów i inne.

Szkolenia:

Przygotowujemy programy szkoleniowo - motywacyjne według wytycznych uzgodnionych z Klientem. Współpracuje z nami kadra trenerów i specjalistów o wysokich kwalifikacjach zawodowych i z bogatym doświadczeniem, co pozwala nam przygotować niemalże dowolny program szkoleń, włącznie z zestawami praktycznych ćwiczeń, pozwalających zrealizować zakładane cele.

Integracja - Imprezy Integracyjne:

Przygotowywane przez nas wyjazdy szkoleniowo-integracyjne to element szeroko pojętego procesu zarządzania kadrami, marketingu oraz wypoczynku i rekreacji. To sposób na zwiększenie zaangażowania pracowników w sprawy firmy, tworzenia bliskich i pozytywnych relacji, zacieśniania więzi i budowania obszaru wzajemnego zaufania.

DSC_0192 DSC_0394 DSC_0676 DSC_0128

Realizujemy scenariusze imprez integracyjnych według założeń naszych Klientów, przedstawiając własne - oryginalne i niekonwencjonalne, autorskie pomysły, uwzględniające i wychodzące naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Zapewniamy dreszczyk emocji, zastrzyk pozytywnej adrenaliny na, nad i pod ziemią, w powietrzu i na wodzie, proponując niekonwencjonalną formę spędzenia czasu - rozrywki i atrakcje najczęściej niedostępne na co dzień. Wszystko to w miłej i sympatycznej atmosferze, przy smacznym cateringu.

Organizujemy także Gry Miejskie. Gra miejska to także coraz bardziej popularny element krajowych wyjazdów firmowych - ich części rekreacyjnej, szkoleń, imprez integracyjnych, konferencji, kongresów.

O niepowtarzalnym klimacie organizowanych imprez przekonało się wielu naszych Klientów, czego świadectwem są wystawione dla nas listy referencyjne. Dla większości z naszych Klientów pracujemy cyklicznie.

010 a1 AAA_0121 DSC_0074

Motywacja - Incentive Travel:

Organizujemy wyjazdy motywacyjne - Incentive Travel - nagradzanie oraz wzmożenie motywacji i lojalności zespołu pracowniczego. To coraz istotniejszy element polityki działów HR, a także element walki konkurencyjnej o dobrego i lojalnego pracownika.

Wyjazdy w egzotyczne rejony świata spełnią niezrealizowane dotąd marzenia pracowników i partnerów o miejscach, w które samodzielnie nie mieliby raczej możliwości podróżować.

Wyjazdy motywacyjne przynoszą duże korzyści w zarządzaniu zasobami ludzkimi – potęgują i utrzymują doskonałą atmosferę wśród pracowników i partnerów firm.

Nasze atuty:
  • doświadczenie (ponad 14 lat aktywnego działania w branży imprez integracyjnych i team building)
  • duże własne zaplecze sprzętowe i logistyczne - m.in. samochody terenowe Off Road, Quady i inne
  • indywidualne podejście do każdego Klienta i projektu
  • tworzenie programów optymalnie dostosowanych do potrzeb i wymagań Klienta
  • profesjonalna kadra Instruktorów Rekreacji Ruchowej (jedyne w Polsce uprawnienia państwowe wydane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej pozwalające zgodnie z prawem prowadzić odpłatne zajęcia ruchowe na terenie całej Unii Europejskiej) o różnych specjalnościach
  • aktywny zespół ludzi wspomagających każdy dział grupy ACTIGRA - kreatywny, organizacyjny, techniczny i logistyczny
  • wielka baza danych - informacje o ludziach, firmach, organizacjach i miejscach profesjonalnie przygotowanych do realizacji i współpracy przy organizacji imprez

Pogotowie Imprezowe

W trakcie maksymalnie 24 godzin zapewnimy alternatywne rozwiązanie powstałego problemu - zorganizujemy zajęcia, postawimy urządzenia i atrakcje, zapewnimy atrakcyjny program wypełniając powstałą lukę.

W dziale WSPARCIE serwisu www.actigra.pl przedstawiamy dodatkowe informacje i wiedzę pomocną w procesie organizacji wyjazdu firmowego i wydarzeń firmowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.